top of page

Farm animals - poćwiczmy pisanie!

Zaktualizowano: 13 mar

Hej!

Tak jak obiecałam, przychodzę z nowymi materiałami do tematu Farm animals. Tym razem mam coś na pisanie. Podczas przerwy świątecznej nadrabiałam sobie wykupione już rok temu kursy od Edunation (zaraz kończy mi się dostęp), dlatego tym bardziej byłam zmotywowana, żeby zacząć je sobie regularnie oglądać. Na jednym ze szkoleń Karina Frejlich z bloga https://karinafrejlich.pl/blog/ pokazywała wspaniałe karty na ćwiczenie pisania w klasach najmłodszych.

farm animals

Ja przepadłam i postanowiłam stworzyć sobie podobne karty do mojego kursu dla 1 klasistów, którzy niestety mają dość spore problemy z czytaniem i pisaniem.

Trochę tych kart tematycznych powstało i pewnie będzie powstawać, bo wydaje mi się, że w moich grupach te karty sprawdzą się idealnie, także wyczekujcie nowych materiałów a w międzyczasie zaglądajcie do Kariny, bo na jej blogu znajdziecie wiele wspaniałych materiałów oraz inspiracji na zajęcia :)


Dodałam też karty, na "drugi" etap pisania. Po zapoznaniu się z pisownią, uczniowie samodzielnie przystępują do pisania. Pomogą im w tym podane litery.


farm animals

farm animals

Jak wam się podobają materiały?

Chcielibyście więcej takich kart tylko z innych tematów?Jeśli podoba Ci się to co tworzę i chciałabyś/chciałbyś więcej darmowych materiałów postaw proszę kawkę na zachętę :) Dziękuję :)buycoffeedownload

152 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page